Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy adott bank nem hajlandó...

Vani0405 kérdése:

Egy adott bank nem hajlandó mondani semmit már 2 hónapja, pedig van a számlámon több millió forint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pénz tiszta, évek alatt örököltem, bonyolult de nincs senkim a páromon kívül aki nem tud hozzáférni mielött azt hinné akárki is. Pont szülinapom előtt egy nappal akartam levenni pénzt, azóta nem tudok. Van két kutyám, saját magam akit el kell tartsak és mindennel elvagyok maradva ma jött a felszólítás de ez a bankot nem érdekli. Feljelentettem őket mérgemben mert nem mondanak SEMMIT 2 hónapja, mire megbüntettek 300 ezer ftra rágalmazásért. Ismerőseimtől szerzett kölcsönökből tartom fenn magam napról napra ami elég kellemetlen, persze ahogy helyreállnak a dolgok a többszörösét is vissza tudom fizetni tudják jól. De annyit ők sem tudnak adni, hogy ne üljem le a büntetést, menjek közmunkára vagy az utcára a kutyáimmal együtt.

Valaki tud egy ügyvédet vagy van ismerőse az OTP-nél? Szó szerint SEMMIT nem mondanak 2 hónapja és milliók vannak bent. Semmi bajom nem lenne de frankón szivatnak. Kérem valaki adjon tanácsot, egy nevet privátban akit felkereshetek vagy egy telefonszámot.



Előre is köszönöm!



2018. júl. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesen értem. Mit akartál a banktól? Gondolom, pénzt felvenni. Miért nem sikerült? Fiókban vagy ATM-ben próbáltad? Ha ATM-ben, akkor érvényes a kártyád? Mekkora a napi készpénzfelvételi limited? És miért baj, hogy nem mondanak semmit? Pontosabban SEMMIT, mer' ugye nagybetűkkel kell írni, mer' fontos. Miről kellene beszélniük? Jelezted nekik valahogyan a problémát?
2018. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem a helyzetet. Eltűnt a pénz a számládról? Vagy rajt van, de nem tudod felvenni? Besétálsz egy bankfiókba, és addig nem hagyod őket békén, míg nem beszélhetsz a vezetővel.
2018. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bankban is ilyen zagyvaságot adtál elő, akkor nem csodálkozom, hogy nem mondtak semmit...
2018. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez akkora zagyvaság, hogy ihaj. Egy ilyen fröcsögő, semmitmondó kérdésre nem is lehet érdemben válaszolni.
2018. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bank nem fog neked válaszolni, kérdezd a banki alkalmazottat pl. egy ügyintézőt!


Fater masszív piás ő az ATM automatával beszélgetett és 5 perc után úgy összeveszett vele, hogy verekedés lett a vége, lefejelte az gépet mert szerinte az beszólt neki. Ezt kell nekem napi szinten elviselnem!

2018. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Bank nem büntet senkit, mi a szori? Inkasszó?
2018. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!