Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti 900 000 bruttó fizu mellett...

Ti 900 000 bruttó fizu mellett felmernétek venni 20 millió forint hitelt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én jóval kisebb bruttó mellett fogok felvenni annyit... szóval igen.
2018. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az állás fix, a fizu nem csökkenhet jelentősen akkor igen.
2018. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rögzített kamatra talán, és/vagy relatív rövid futamidőre illetve a hitelcéltól is függ, ha nagyobb kockázatot is jelent, akkor nem.

Pl 2. ház vételére albérletbe kiadás céljából itthon MÁR nem kockáztatnám meg, ahogy pl. autóvételre sem.

1. lakás céljából még azt mondom, hogy igen. Vállalkozásalapítás céljából, meg a vállalkozás üzleti tervének érzékenységvizsgálatától függ.

2018. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hány évesen, mennyire piacképes a végzettség, van-e gyerek. Volt lakáshitelem, mai értéken kb. ennyi és ilyen fizetéssel, de alig vártam, hogy visszatoljam az egészet. 6 évbe telt, mire sikerült, akkor nyugodtam meg.
2018. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
98%

Igen.

És ilyen magas jövedelem mellett igyekezz minél többet előtörleszteni, bónuszt beforgatni, mihamarabb végtörleszteni.

Ez nettó 600 ezer, évi 7.200.000 Ft. Vedd fel 25 évre, 10 évig fix kamattal, és lakáskasszával is kombinálva fizesd ki 8-10 év alatt.

2018. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2018. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Nekem 750.000/ho nettoba van, de a hiteleket többszőr is atgondolom;

A legjobb valaszt mindig a szívem mélyèn találom .

2018. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem.


Ha a fizetésen kívül nincs másik fedezet (pl egy ingatlan amit eladsz 3 hónap múlva és abból visszafizeted a hitelt), akkor nem.


(Hasonló cipőben járok, hasonlóan keresek - bár bejelentve nem vagyok annyira és nem is kapnék ennyit, de már elgondolkodtam a lehetőségen, hogyha keresnék akkor fel mernék-e venni, és mindig arra jöttem rá, hogy nem).

2018. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!