Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez pénzlevonással fog járni...

Ez pénzlevonással fog járni nekem? Új kártya

Figyelt kérdés
küldött a bank sms-t hogy betéti kártyája helyett hamarosan cserekártya készül. ellenőrizzem, szükség esetén módosítsam a kézbesítési adataim. egyrészt megnéztem most és azt írja októberig jó a kártya, másrészt nemtudom hogy ez nekem pénzbe fog fájni? mert nem vagyok túlzottan eleresztve azért kérdem hogy készüljek erre. ki fogják az újat postázni? nem voltam még ilyen helyzetben elnézést.
2018. júl. 26. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért most szóltak, hogy időben változtasd meg az adataidat, ne legyen gond a kártyával, akkor mikor postázzák (pl. új címed van, amiről nem tudnak). Kb. szeptemberben fogod így megkapni az új kártyát. Ha helyesen jársz el nem fog neked plusz pénzbe kerülni, de véletlenül se tiltasd le a régi kártyád (el szokták követni új kártyánál, hogy a régit letiltják)! Újra aktiválni kb. 5000ft és addig az ideig mindkettő használhatatlan
2018. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!