Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Maestro kártyát mindenhol...

Maestro kártyát mindenhol elfogadják?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon jó bankszámla-ajánlatot, aminek egyetlen baja, hogy Maestro kártyát adnak MC vagy VISA helyett.

Boltokban tudom hogy már majdnem mindenhol elfogadják, viszont én kínából rendelésre is használnám (Ebay, Gearbest, Banggood, Aliexpress), és nem vagyok biztos abban, hogy ezeken a helyeken elfogadják.

Ebay-en, meg Gearbesten például nem is látom a logójukat (PayPal-t pedig nem használhatok, nem vagyok még 18), és a legtöbb helyen azt olvasom, hogy Maestroval nem igazán lehet online fizetni.

Tehát akkor ezt inkább hagyjam?

Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"azt olvasom, hogy Maestroval nem igazán lehet online fizetni."

Jól olvastad.

2018. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezt úgy értelmezzem, hogy hagyjam a francba az egészet, és keressek másik számlacsomagot?
2018. júl. 27. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Maestro kártya semmire nem jó, vagy MC vagy Visa legyen.
2018. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt értsd úgy, hogy ha fontos számodra, hogy külföldi webshopban tudj a bankkártyáddal fizetni, akkor a Maestro nem lesz jó, válassz másik bankkártyát.
2018. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Melyik bankszámla csomag ez?


Én nem igényelnék a helyedben maestrot. Főleg ha olyan helyeken is akarod használni amit te magad írtál.

2018. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Akkor inkább hagyom a Maestro-t!

4-es: K&H ifjúsági 14-18

2018. júl. 27. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
K&H vallalkozi szamlacsomaghoz jaro Maestro Business kartyam van es mindenhol gond nelkul tudok fizetni online es "offline" is. Nem tudom a Te szamlacsomagodhoz mi jarna, de nekem nincs vele bajom. A K&H e-bankban a bankkartya kezelesnel van kulon menu is a virtualis tranzakcioknak (CPN) ahol ki es be lehet kapcsolni. PayPal is elfogadja amugy. Ezt csak azert mondom, mert kering az a varosi legenda, hogy nem.
2018. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!