Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp, junioros kártya? Többi lent

Otp, junioros kártya? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom ide tartozik e de segítséget kérnék.Otp junior kártyám van tegnap le szerettem volna venni a kártyáról az összes pénzt ami volt rajta 99 ezer de a limit 80 ra van rakva én ezt nem tudtam....

Tegnap online tölteni akartam telot azt se engedte úgy voltam vele majd holnap az sz ma de ma viszont nem engedett le venni 10 ezer forintot se ez mi? Semmi hitel és ilyen dolgok


2018. aug. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy akartál telefonra utalni?

OTPNetbankban?

2018. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mytelenor alkalmazásba
2018. aug. 10. 20:03
 3/4 A kérdező kommentje:

De a 80 at le vettem és útánna próbálkoztam még le venni a többit " elértem valami limitet" mondom oké majd holnap az az ma ma meg mentek azt nem elvileg nincs rajta semmi o.o

Az most próbálkozások miatt?-

- ba,is tehettem a kártyát? ...-

2018. aug. 10. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

A Mytelenor app nem bankkártyás fizetést használ utalás helyett?

Mert annak külön limit van beállítva.

2018. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!