Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fontos kérdés . Értelmes...

Fontos kérdés . Értelmes vàlaszokat várok?!

Figyelt kérdés
A kérdés hogy ha van egy feleségem és ki akarja deríteni a saját bankszámlaszámom és le venni róla a pénzt akkor azt hogyan tudja megtenni? És akkor megtudja tenni ha nem tud az újonnan nyitott bankkártyámról??? Kíváncsi vagyok. És bocsi a helyesíràsi hibákért ha van benne.

2018. aug. 24. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha saját nevedre nyitottad a számlát, akkor nem tudja levenni róla a pénzt. A bankszámla számodat megtudhatja a postán kiküldött egyenlegből, vagy a bankszámla szerződésből ha a kezébe kerül. Ha nem is tud a bankkártyádról, számládról, akkor szerintem sehogy nem tud levenni róla pénzt.
2018. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

NEM egészen értem a kérdésedet: mi az, hogy a feleséged nem tudja a bankszámlaszámodat?

Igaz, hogy levenni nem tud róla, de ha válni akarna, akkor a fele neki jár a "te" számládról is, mivel a házasságban jogilag vagyonközösség van!

2018. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Bírósági végrehajtó tudni fog róla, úgyhogy nem marad örökké titok.
2018. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja csak úgy kinyomozni a számlaszámot, levenni róla meg végképp nem.
2018. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
3, ne beszélj szamárságokat. Nem fogja seki kiadni csak úgy egy behajtónak az adatokat, ahhoz sok minden kell. Egy féltékeny feleség kevés.
2018. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt.. A masodik 20:20-nak uzenem,hogy nem tudja. Es meg van az oka. Ahhoz pedig senkinek semmi koze. Normalis ember vagyok aki nem szeretne ha meglopnak. Ennyi.
2018. aug. 24. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Pénzt levenni nem tud róla. De miért akarod titkolni? Csak nem oda akarsz gyűjtögetni, aztán válni? Mert a váláskor bizony kiderül, és az is, hogy te oda gyűjtögettél a közösből.
2018. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
De jó hogy ennyiből rögtön leszűrte valaki hogy a nő a gonosz... én csak egy pasast látok aki törvénytelen dologra készül, meg akarja lopni a feleségét. Ugyanis házasságban vagyonközösség van. Az meg hogy oka van.. Messziről jött ember azt mind amit akar.
2018. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsónak igaza van. Mivel a házasság vagyonközösség, ezért te vagy az, aki meglopod a feleséged. El kell válni, aztán nincs probléma.
2018. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

*Normalis ember vagyok aki nem szeretne ha meglopnak


Hiszen te lopod meg a feleséged:, miről beszélsz:DD és még a vagyonkimentés is kinéz neked.


Elhunyt +birósági kikérés esetében lehet simán megtudni.

2018. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!