Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp mastercarddal vásárolhatok...

Otp mastercarddal vásárolhatok egy nap 100ezer Ft limit felett?

Figyelt kérdés
Vásárolnék bankkártyával elektronikai cikket, de úgy tudom 100 ezer ft limit van rá a felvételre. (természetesen van több is a kártyámon). Most automatikusan vásárolhatok vele pl. egy 150 ezer ft-os terméket? Vagy nem lehet? Telefonon fel kell hívni az otp ügyfélszolgálatot és ők megemelhetik a limitet?

2018. aug. 25. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Interneten tudod módosítani, ha van OTP Direkt-ed, azaz interneten hozzáférsz a számládhoz, és lényegében bármit módosíthatsz.

A limitet külön belehet állítani pénzfelvétre és vásárlásra. Ha a vásárlási limit is 100 ezer, akkor nem fogsz tudni 150-ért vásárolni.

Ha jól emlékszem, az automatáknál is lehet limitet változtatni, de erre nem vennék mérget.

Telefonon hiába hívod az ügy.sz.ot, nem fognak semmit csinálni a számláddal, max. a lehetőségeidről tájékoztatnak.

2018. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Telefonon akkor van értelme hívni őket, ha van Telebankod. Ha van, akkor kötöttél rá szerződést. Ha ilyesmire nem emlékszel, akkor marad az, hogy befáradsz a bankfiókba.
2018. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Van otp direkt netes fiokom. Akkor ott módosíthatom.


Még egy fontos kérdésem van: Ha módosítottam a limitemet és teszem azt 200 ezer van a kártyámon, de 250ezres terméket akarok megvenni a boltban, akkor tudok ott úgy vásárolni, hogy a kártyámról 200-ezret fizetek és az 50 ezret kézpénzben adom oda az eladónak? Vagy így "megosztva" nem vásárolhatok, hanem inkább automatából vegyek fel 200 ezret és hozzáteszem az 50 ezremet és így fizessek??

2018. aug. 25. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a netbankon (nem tudom hogy OTP-nél is így hívják) Ott lehet módosítani a napi vásárlási limitet. Az ersténél ahol vagyok ott nekem automatikusan 150 ezerre van beállítva, de 300 ezer forintra is be lehet állítani, ez a maximum ha jól tudom.
2018. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy terméket nem vehetsz meg úgy, hogy egy részét kártyával, maradékot kp-ban fizeted.
2018. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Szólj a pénztárosnak fizetés előtt, hogy ilyen módon fizetsz.
2018. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-nak. Akkor biztos lehet? Monhatom neki, hogy 200 ezret kártyával az 50-et meg kézpénzben adom?
2018. aug. 25. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a szép kártyával is fizettem már úgy, hogy x összeget onnan, a többit kp-ban, szerintem lehet.
2018. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!