Transfer wise al akarok indiába pénzt küldeni. Kedvezményezett országánál ki lehet választani indiát, kedvezményezett bankjánál viszont nem! Ezek szerint nem lehet indiába utalni transf. Wise on keresztül? Ha lehet hogyan?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A bankjánál a bank nevét kell megadni, nem az ország nevét. Azt hittem, ez evidens...
2018. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedvezményezett bankjának országát kell kiválasztani.nem biírni hanem listából kiválasztani."Bankszámla országa"
2018. aug. 26. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire kattintottál, hogy a kedvezményezett bankjának országát kell megadnod?

Én bejelentkezés urán rámegyek, hogy send money, beállítom, hogy mennyi forintot szeretnék küldeni, és hogy azt indiai rúpiára szeretném váltani. Majd a kezvezményezettnél rámegyek, hogy "someone else", és ott ezeket az adatokat kell megadnom:


"Their email", "Full name of the account holder", "IFSC Code ", "Account number"


Ha ezekhez megadok valami adatot akkor gond nélkül eljutok addig, hogy fizethessek a bankkártyámmal.

2018. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem valami csalásba keveredtél?
2018. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy néz ki sikerült.a gond volt hogy usd ben adtam meg az utalandó összeget mert ebben adta meg az indiai. indiai pénznemmel már jó
2018. aug. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!