Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elvesztettem a szüleim bankkár...

Elvesztettem a szüleim bankkártyáját mi történhet?

Figyelt kérdés
Szüleim még nem tudnak róla. Most nem rég volt fizetés és anyám odadta a kártyát hogy vegyek ki magamnak egy kis zsebpénzt de miután kivettem elvesztettem a kártyát. Ha anyám be megy a bankba hány nap mire új kártyát adnak neki? és mennyibe kerülhet?

2018. aug. 28. 00:32
 1/5 A kérdező kommentje:
És a bankba kártya nélkül nem tudnak kivenni pénzt? mármint a szüleim
2018. aug. 28. 00:37
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Tudnak kivenni jópénzért. És rögtön le kell tiltani, mert visszaélhetnek vele.
2018. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal mondd meg anyádnak, hogy letilthassa a kártyát!

A bankban vehet fel készpénzt, de az drágább, mint ATM-ből.

A pótlása bankonként különböző összeg lehet, de úgy 3÷4oooFt körüli.

2018. aug. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szólj neki, le kell tiltatni! Így csak a kártya árát bukja, amíg az új nem érkezik meg, addig a bankban feltudja venni.

De ha a kártya rossz kezekbe kerül, az egész havi fizetése bánhatja!

2018. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ez is mindent elmond.... Inkább ki egy kérdést a gyakorira, minthogy azonnal felhívja az anyját, hogy figyu, ez meg ez történt hülye voltam, mit csináljunk? Ha rossz kezekbe kerül ugrik anyád rajta lévő pénze.
2018. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!