Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok e ilyen feltételek...

Kaphatok e ilyen feltételek mellett 3 millio Ft személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, előző bejelentett munkahelyemen 1 évet dolgoztam, azután olyan munkám volt fél évig hogy kézpénzben kaptam a fizetésem, amit visszamenőleg már nem tudok igazolni, jelenleg pedig ismét bejelentett munkahelyemen 6 hónap munkaviszonyom van, nettó 160-170 ezer Ft a keresetem, illetve nem tudom a bank figyelembe veszi e, de van még havi 20 ezer Ft erzsébet kártyára is, valamint havi 40.000 forint másik munkából való jövedelmem amit sajnos nem tudok igazolni papíron! Tartozásom nincs se Bank felé, sem közüzemi számlákra, BAR listás sem vagyok, valamint a bankszámlámon több mint 500 ezer Ft megtakarításom is van! Van itt esetleg olyan személy aki ért az ilyen jellegű dolgokhoz és tudna esetleg segíteni ezen a téren? Mint említettem 3 millió Ft-személyi kölcsönt szeretnék felvenni ha lehetséges és a futamidő akár 5 év is lehet! A válaszokat előre is köszönöm!

2018. aug. 28. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

" nettó 160-170 ezer Ft a keresetem"


3 millió ft-nak 5 évre a havi törlesztője 60 ezer ft körül van, viszont a hitelfeltételeken most szigorítanak: alapban csak 33 %-át fogják terhelni a fizetésnek (ritka kivételtől eltekintve).

A fizetésed 33 %-a 52 ezer ft körül van - tehát már eleve ez sem stimmel.

Hosszabb futamidővel esetleg, de egyáltalán nem biztos, hogy megadják ilyen kevés munkaviszony háttérrel, ilyen fiatalon.


Amúgy itt tudsz kalkulálni hitel ügyben - de ettől még nem biztos, hogy a bank meg is adja.

[link]


Ráadásul a bankok nem is kötelesek megindokolni az elutasítás indokát - mert csak, és kész. Az ember sose tudja meg, miért nem kapott :-(

2018. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!