Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelt miért nem szeptembe...

Diákhitelt miért nem szeptemberben kezdik utalni?

Figyelt kérdés

Mivel szeptemberben kezdődik az egyetem. Az oké, hogy októberben leküldik azt is utólag, de épp ezért nem értem, hogy miért nem szeptemberben (legalább a már felsőéves hallgatóknak).

És ha már itt tartunk, sokan augusztusban már lakhatást keresnek... sőt, miért nem utalják egész nyáron?

Bocsi a dühöngésemért, csak kérdem :D


2018. aug. 29. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

# 8


Én kérek elnézést, hogy mi, itt a plebs nem örökölt két ingatlant is, amiből megél.

2018. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#8 Hát te észkombájn vagy! :DD

Azt ugye felfogod, hogy nem mindenki tud ingatlanba fektetni?


"De nehogy azt hidd, hogy henyelek, a ket ingatlan rendesen hoz penzt, igy azzal foglalkozhatok amit szeretek, nem kell alkalmazottkent gurcolnom."


Pontosan akkor mivel is foglalkozol a nem henyélsz? 😅


Ja igen, ha nem vagy alkalmazott, és nem is látod át az *egyszerű ember* problémáit, akkor nem is kéne belepofázni a hülyeségeiddel. Ráadásul az egészben az a legrosszabb, hogy te komolyan azt hiszed, hogy mekkora ész vagy, mert örököltél 2 ingatlant. Ezzel Te még nem tettél le semmit az asztalra. Kicsit le kéne szállni a földre. Esetleg, ha úgysincs szükséged plusz pénzre, mert "az ingatlan hoz elég pénzt", akkor elmehetnél önkénteskedni és akkor azontúl, hogy lenne egy kis rálátásod az igazi életre, még hasznára is lennél a társadalomra :)

2018. aug. 31. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!