Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom elintézni, hogy...

Hogyan tudom elintézni, hogy SMS-t kapjak arról, hogy utaltak pénzt (pl fizetést) a bankszámlámra? OTP-s vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Be kell mennem az OTP bankba, és ott egy munkatárs segít ebben, vagy netbankon keresztül (ahol nem találtam) kell valahol ezt elintézn? Válaszotokat nagyon szépen köszönöm előre is, friss kártyatulajdonos vagyok még.

2018. szept. 8. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok OTP-s, de az én bankonmál ez számlacsomag függvénye. Azt meg fiókban tudsz váltani (vagy megrendelni extra ezt a szolgáltatást)
2018. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Bemész az OTP-be, és ugyanezt elmodod az ügyintézőnek is. Nem tudod online elintézni.
2018. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefonos ügyfélszolgálat
2018. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számlakontroll szolgáltatást kell igényelned, ez azt jelenti, hogy a minden terhelésről és jóváírásról sms-t kapsz.

Kártyakontroll esetén a kártyás vásárlásokról kapsz sms-t.

Többféle kontroll szolgáltatást beállítását is kérheted egyszerre, de minden sms-nek díja van, amelyet a számládra terhelnek hó végén.

2018. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, lemaradt, hogy bankfiókba kell bemenned, mert az OTPdirekt szerződésed kell módosítani.
2018. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!