Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes felvenni 600000ft...

Bajoskaa kérdése:

Hol érdemes felvenni 600000ft hitelt autovásárlásra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk autot venni de nem tudom melyik banknál érdemes hitelt felvenni.

2018. szept. 10. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Autóra hitelt sehol sem érdemes félben i, olyat érdemes venni amire van pénzed, ha nincs semmire akkor még nem venni
2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem, autóra SOHA nem érdemes hitelt felvenni.
2018. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Inkább személyi hitelt vegyél fel!

Igaz, hogy kicsit magasabb lehet a kamata, de az autó korlátozás nélkül a te neveden lesz, a törzskönyv és a forgalmi tiszta lesz.


Nem vehetik el csak úgy. Természetesen ha a hiteled nem fizeted és felmondják és végrehajtás indul ellened, akkor igen, de ez minden hitelnél így van.


Az ügyintézés is ezerszer gyorsabb, könnyebb, nem fogják ellenőrizni hogy mire akarod felvenni.


Nem érdemes annál a banknál maradni ahol van a folyószámlád ha a másik jobbat kínál. Max ott (is) nyitsz bankszámlát.

Érdemes inkább a jobb hitelajánlatokat keresni. Én is így tettem.


600 000 forint pedig nem olyan sok pénz. Normális és nem feltétlenül magas fizetéssel vissza lehet törleszteni megfelelő futamidővel.

2018. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

3

Milyen ostoba tanács személyi kölcsönre bíztatni, hogy sokkal többet fizessen vissza?

Te vagy az, aki az otp-s személyi kölcsönöket ajánlgatja 16%-ért, míg másut ez max. 8?

2018. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen OTP személyi kölcsönt nem osztogatok. ÍRtam is hogy magasabb a kamata, viszont meg van az előnye is, amiket felsoroltam.
2018. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!