Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-nel ha megkapjuk a szemely...

Otp-nel ha megkapjuk a szemelyi kolcsont, akkor mennyi ido amig folyositjak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ott vezetitek a számlát, akkor szinte azonnal.

OTP honlapjáról másoltam ki:

"Ha megfelelek a feltételeknek, mikor kapom meg a kölcsönt?

Bankfióki személyes igénylés esetén a szerződéskötést követően perceken belül megtörténik a kölcsön folyósítása. "


Amúgy meg itt tudsz olvasgatni róla, a teljes honlap:

[link]

2018. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Igen, ezt en is olvastam, igazabol szemelyes tapasztalatokra lettem volna kivancsi :)
2018. szept. 17. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A személyes tapasztalatom az, hogy egyszer bementem az OTP-be, megkérdeztem, hogy HA személyi kölcsönt szeretnék igényleni, akkor mennyi időbe telik? Azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy az igényléstől számítva max fél óra (ha megvan minden feltétel, s papír) - és már kezdte is volna :-)
2018. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi!! Akkor valosak az adatok az oldalukon :)
2018. szept. 17. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hamar megkapjatok, és már szorharhatjatok is el, visszafizetési kellemetlenebb lesz...
2018. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te honnan veszed, hogy elszorni vesszuk fel? Semmifele jogod nincs beleszolni mas eletebe.:)
2018. szept. 18. 12:38
 7/7 anonim válasza:
sziasztok kapott màr valaki pasziv khr el hitelt? ha igen meik banktol valaszokat köszönöm
2022. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!