Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 10+10-es csok-os házban lehet...

10+10-es csok-os házban lehet otthonról dolgozni alkalmazottként?

Figyelt kérdés

Tehát nem saját vállalkozás, hanem mint alkalmazott, adminisztrációs munkát végezni kisgyerek mellől. Nem sértené a csok szabályait?

Kérem, csak olyanok írjanak, akik tényleg képben vannak!

Köszönöm!


2018. szept. 20. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
He? Miért ne lehetne?
2018. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért sértené?


Az a Te tulajdonod, csak támogatást kaptál azért, hogy a Tied lehessen. A tulajdonosi, haszonélvezői jogaid attól még nem sérülhetnek.

2018. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Abból indulok ki, hogy nem lakás célra használom, ha ott dolgozom. Ugye vállalkozás székhelye sem lehet stb

De lehet én vagyok szorszalhasogato :)

2018. szept. 21. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt írod:

"Tehát nem saját vállalkozás, hanem mint alkalmazott, "


Én a saját otthonomban, amit egyébként lakhatás céljára használok, miért ne végezhetnék otthoni munkát teljesen hivatalosan.


A jogalkotók azt akarták kizárni, hogy valakit ne azért támogassanak ingatlan szerzés címén, hogy ott gazdasági tevékenységet végezzen. Vagyis csak azt. Azért nem is lehet egy vállalkozás székhelye - valószínűleg.


De amit Te írsz, az nem ez a kategória. :)

2018. szept. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek.
2018. szept. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!