Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbank más is járt már így?

OTP netbank más is járt már így?

Figyelt kérdés
Egy külföldi oldalról kezdeményeztem a bankkártyámra kiutalást, ez meg is történt néhány perc alat és utána az összeget fel is tudtam rögtön használni. Aztán ugye mivel ezt az összeget rögtön nem könyvelték le, csak pár nap múlva, ezért újból fel tudtam használni. Szóval röviden: 2x érkezett meg a pénz a számlámra és 2x fel is tudtam használni. Ez elég fura nem? Remélem nem büntetnek meg vagy hasonlók
2018. szept. 27. 21:18
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem rá fogják terhelni a számládra. Én úgy jártam kétszer is a Sparban, hogy a vásárlást jóvá írták a számlámra, utána duplán terhelték.
2018. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Büntetés nem valószínű, de a duplán jóváírt összeget vissza fogják vonni előbb-utóbb.
2018. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha már azt a pénzt elköltöttem vagy el utaltam máshová? Akkor hogy vonják vissza?
2018. szept. 28. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szépen negatívba megy a számlád és puszi. Azt meg majd behajtják.
2018. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!