Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak számlát?

Melyik banknál nyissak számlát?

Figyelt kérdés
Most nyitok először bankszámlát és nem tudom hogy hol lenne érdemes. Tudnátok nekem ajánlani? Vagy teljesen mindegy hogy hova megyek?

2018. szept. 30. 18:54
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Nagyjából meg tudod tervezni, hogy hogyan szeretnéd elkölteni a számládra kerülő pénzt. Innentől kezdve van egy rakás kalkulátor, ami kiszámolja, hogy milyen költségekre számíthatsz. Ha nem vagy a saját pénzed ellensége, akkor az olcsóbbak közül választasz. Persze kell egyfajta bizalom is a leendő bankod felé.

Kalkulátorok pl: bankmonitor.hu, bankracio.hu, bank360.hu, de van még több is.

2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha írnál egy keveset a bankolási szokásaidról, bankokkal szembeni elvárásaidról, várható jövedelmedről, akkor könnyebb lenne tanácsot adni.
2018. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre csak suli mellett dolgozok és talán lesz olyan is hogy egy két hónapot kihagyok. De már úgy gondolom, hogy kellene egy bankszámlát nyitnom. Csak már annyi bank van és fogalmam sincs melyik lenne jó, mert persze mindegyik a saját előnyeit sorolná, ezért szerettem volna véleményeket hallani.
2018. szept. 30. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, akkor OTP Junior/Jump (életkortól függően). Erstének is van valamilyen diákcsomagja meg azt hiszem a K&H-nak is.

Ezek között szerintem sok különbség nincs, ami miatt jók, hogy nincs elvárt havi fix jövedelem.

2018. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget. Ment a zöld pacsi!
2018. okt. 1. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, Ersténél 0 ft-os diákszámlát tudsz nyitni saját internetbankkal, tapasztalatból tudom, hogy nagyon szuper a netbankunk ( ott dolgozom ) plusz mobilbankunk most készült el, egy applikációt telepítesz a telefonodra és bármikor tudsz ügyet intézni telefonon keresztül :)

Bármelyik fiókban el tudod intézni :) A diákszámla 26 éves korodig él, addig , ameddig rendelkezel diák számlával. Ha megszűnik a diák jogviszonyod, igényelhetsz akciós csomagot 150.000 ft feletti fizetés, vagy 35 000-res kártyás vásárlás felett havi 219 ft-ért. :)

2018. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, "amíg rendelkezel diákszámlával"

helyett: "amíg rendelkezel diákigazolvánnyal"

bocsi :)

2018. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!