Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor fogja a bank levonni a...

Mikor fogja a bank levonni a pénzt a számlámról? Zárolva sincs!

Figyelt kérdés
Csekkeket fizettem be tegnap kora délután a postán kártyával, kb. 80.000 Ft értékben. Meg is kaptam egyből az sms-t a tranzakcióról, amely mutatta az új, csökentett egyenleget. Este 6 előtt volt még egy kártyás vásárlásom, amelyről szintén megkaptam az sms-t, azonban legnagyobb meglepetésemre kb 80.000 Ft-tal több volt az egyenlegem! Gondoltam, biztosan zárolta akkor a bank a csekkbefizetéses összeget. Másnap beléptem az internetbankba, és az egyenlegem változatlanul több, mint amennyinek lennie kéne. Megnéztem a zárolt tranzakciókat, nincs közte! Miért nincs zárolva? Majd 1-2 nap után egyszer csak levonja a bank?

2018. okt. 3. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem stimmel, hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, nagy eséllyel törölve van a tranzakció
2018. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érintős használat esetén szokott ez lenni (offline tranzakció címszóval)
2018. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 de arról nem jön sms sem
2018. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érintős (majd pin kódos) tranzakció volt egyébként. Nem jelezték a postán sem, hogy bármi gond lenne, sms-t is kaptam rögtön, ahogy kell. A terminálból kinyomtatott papírt mondjuk nem tartottam meg...
2018. okt. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!