Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szlovák állampolgár vehet fel...

Szlovák állampolgár vehet fel hitelt Magyaroroszágon?

Figyelt kérdés

Beadtam a kérvényt a magyar állampolgárságra, de nem tudom, hogy sikerül-e megkapnom időben illetve valaha.

Rendelkezem már egy ingatlannal, ezért jelzáloghitelre gondoltam, illetve, ha akkor már nem tanulnék és lenne bejelentett munkahelyem, van lehetőségem hitelt felvenni?

Elsősorban hozzáértő tanácsadók válaszát várnám, aki találkozott már ilyen helyzettel. Köszönöm.


2010. jún. 23. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy magyar állampolgárnak is feltétel legalább egyéves munkaviszony. Bankszámlára menjen havonta a munkabére. Enélkül sehol nem állnak szóba veled.
2010. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

okéoké, dolgozni akarok a hitelhez, csak van még pár hónapom a diplomáig, addig hitelt sem gondoltam

a gondom a kérdésben

azért kössz

2010. jún. 23. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvben igen. Gyakorlatban külföldinek akkor adnak hitelt ha biztosítva látják hogy nem szívódik fel. Az ingatlan az lehet ilyen biztosíték (ha Magyarországi ingatlan és forgalomképes). Szóval ha lesz munkád nyugodtan próbálkozz.
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!