Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az automatikus adóügyi informá...

Az automatikus adóügyi információcseréről hallottatok már valamit? Kiterjed a különböző Moneybookers cégekre is? (Skrill, Neteller stb. )

Figyelt kérdés
sportfogadás miatt érdekelne a dolog mert eddig a bet365-öt használtam skrillel, de láttam, hogy a NAV ezen dolozik és érdekelne, hogy a skrill is ad ki információkat vagy nem. Köszönöm a válaszokat :)

#NeTeller #sportfogadás #bet365 #Skrill #MoneyBookers #automatikus adóügyi információcsere #bet365 sportfogadás
2018. okt. 20. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Skrill Privacy Policy-t olvasd át, abban benne lesz, hogy milyen adatokat milyen módon és kinek továbbítanak rólad. Én mindenesetre úgy gondolom, hogy ha egy ilyen cég adatokat akarna küldeni rólad az adóhivatalnak, először meg kellene határozniuk egyértelműen, hogy melyik országban vagy adóalany. Vagyis nyilatkoznod kellene erről, esetleg az adóazonosítódat is elkérnék. Amíg erre nem kerül sor, nem küldenek senkinek automatikusan adatot rólad.
2018. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem adnak ki semmit. Mondjuk ha ki is adnának, nekem akkor sem kéne aggódni, évek óta nem a saját nevemre szóló Skrillemet használom.
2018. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!