Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyának hogyan...

OTP bankkártyának hogyan tudják a zsebtolvajok feltörni a PIN kódját?

Figyelt kérdés
Ellopták a bankkártyámat , NEM VOLT mellette semmiféle PIN kódra utaló jel, mégis fel tudták használni egy autómatánál és levettek pénzt a számlámról. OTP mossa kezeit, a tranzakció PIN kód birtokában történt ezért nem fizet. Hogyan tudhatták meg a PIN kódomat?
2010. jún. 24. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
kilestek. állítsd be az otpnél, h sms érkezzen minden tranzakcióról! sikeres/sikertelen egyaránt. akkor időben le tudod tiltani legközelebb.
2010. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De több mint két hétig nem használtam előtte a kártyámat! Sms be van állítva, csak már késő volt.2 perccel később történt a letiltás a rendszerben állítólag
2010. jún. 24. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
akk passz:S
2010. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetro ***** válasza:
hát, én amikor pénzt veszek ki, szinte mindig látom, hogy az előttem álló milyen kódot üt be... ha utána el akarnám lopni a kártyát is...
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ATM-ből vették fel a pénzt nem pedig vásároltak vele?

Mert sok kártyánál a vásárláshoz nem kell PIN kód, sőt úgy is lehet velük a neten vásárolni, hogy a kártya végig nálad van (elég, ha leírják a rajta látható azonosítószámokat).

2010. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem is lelesték...

Én ráírtam a kártyámra h 6890.

Ha ellopja vki talán azthiszi h ez a pin kódom, ezeket a számokat meg lehet forgatni össze vissza, ha 3szor próbálja akkor meg benyeli az automata.

2010. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy autómatánál vették le, a rendőrség vizsgálja a videófelvételt. Az otp még a videót se nézte meg, csak azt hajtogatja, hogy a pin kódért csak én lehetek felelős.
2010. jún. 25. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!