Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért küldhet ajánlott levelet...

Miért küldhet ajánlott levelet egy bank, ha sosem volt és nincs nála számlám és nem vagyunk szerződésben?

Figyelt kérdés
Postai értesítő cédulám van, és kifúrja az oldalamat a kiváncsiság.

2018. nov. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van SZÉP kártyád?


Ha van K&H SZÉP kártyád, a K&H Bank veszi át a szolgáltatást az eddigi szolgáltató K&H Csoportszolgáltató Kft-től, és ehhez átszerződnek, értesítést küldenek.


Ha nem akarsz a bankkal szerződni, csak akkor lesz teendőd, és a SZÉP kártyát megszüntetni. Ha szeretnéd változatlanul használni, akkor nem lesz teendőd.


A másik két SZÉP kártyánál (OTP és MKB), nem tudom, hogy működik, de jogszabályi változások miatt ott is kell valaminek változnia.

2018. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne...
2018. nov. 1. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a K&H-s Szép kártyát akartam mondani... melyik bank?
2018. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
OTP.
2018. nov. 1. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Vedd át és kiderül :)
2018. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Átvettem. Nem örülök!

Az OTP egyoldalúan kötött velem egy szerződést SZÉP-kártyára (???!), mely automatikusan hatályba lép januárban. Ha ezt nem akarom, akkor kell írásban tiltakoznom!

?!?!?! WTF????

Egyáltalán honnan vannak meg neki az adataim??

Honnét szpta ezt az egészet, hogy velem leszerződik?

Azt se tudom, mi az a SZÉP-kártya!

2018. nov. 2. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Melóhelyeden érdeklődj utána. A SZÉP kártya gyakorlatilag arról szól, hogy a munkahelyed ad ingyen pénzt, szóval annyira nem muszáj tiltakozni.
2018. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7: Nincs melóhelyem!
2018. nov. 3. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
SZÉP kártyát csak munkáltató tud igényelni, mivel ez egy cafeteria. Ergo.... most vagy te nem érted, mit akar a bank, vagy régen volt SZÉP kártyád és amiatt van, vagy valami félreértés. Olyan nincs h bemegyek valahova és jónapot SZÉP kártyát szeretnék.
2018. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9: És még csak nem is mentem be sehova. Megkötötték a nevemre a hátam mögött. Soha nem volt nekem tudtommal SZÉP-kártyám, legalábbis nem voltam munkavállaló 2009 óta, arról pedig nincsenek pontos emlékeim, akkor hogyan volt a Cafeteria, de szerintem "üdülési csekk" volt akkor még, amit papíron adtak utalványban.
2018. nov. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!