Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel tudnék venni úgy egy...

Fel tudnék venni úgy egy lakásra egy nagy összegű hitelt, hogy nincs állandó munkaviszonyom, de van 3 lakás a nevemen?

Figyelt kérdés

Egy vidéki egyetemre szeretnék jelentkezni, ahol csak nappali képzés van, és mivel ott szeretnék bérelni egy garzont, ami kb 100e forint. Ezért vennék egy negyedik lakást, hogyha esetleg amíg én vidéken vagyok, és az egyik bérlőm felmondana még mindig kijöjjek valahogy, mivel értelemszerűen az egyik lakás bérleti díjából fizetném a saját vidéki bérleti díjamat.


Tudom sokaknak kicsit "nagyképűsködés"-nek hangozhat a kérdés, de tényleg nem az.


köszi:


2018. nov. 7. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jövedelem nélkül nem kapsz hitelt De mondjuk értelmes embernek az jutna eszébe, hogy a 3 lakásból egyet elad és annak az árából vasasrol egyez másik városban.
2018. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz felvenni, mert a jelzáloghitelhez is kell rendszeres jövedelem.
2018. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztán adod ki a lakásokat vagy feketén? Igen a bankok a munkajövedelmet szeretik általában.
2018. nov. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha legalizálod a bérbeadást egy vállalkozás ala ( nappalisként lehet szja szerinti ev is akár, hogy olcsó legyen a fenntartása) akkor a vállalkozás kaphat hitelt tisztán, ingatlan fedetettel indulóként is amit felvehetsz ugyanúgy telephelynek.
2018. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!