Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp ingyenes készpénzfelvétel,...

Otp ingyenes készpénzfelvétel, mégis fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Igényeltem, eddig soha nem vett le plusz díjat a bank, igaz nem vettem le többet 60ezernèl. Legutóbb 86ezret vettem le, és levontak majdnem 500 forintot. Tehát csak akkor van ingyen a havi 2x felvétel, ha nem haladja meg az egyenként 75000 forintot? Azt tudom hogy max 150ezerig lehet ingyen levenni.

2018. nov. 8. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Felvehetsz 149 ezer + 1000 forintot is, mindkettő ingyen van. Nálad valami más lesz a probléma, biztos nem volt a hónapban még másik kp felvételed? Illetve biztos, hogy kp felvétre vontak le? Ha végképp nem igazodsz ki rajta, menj be a bankba. Nekem is vontak már le olyanra, amit az ügyintéző sem értett, és aztán jóváírták az összeget.
2018. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!