Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem engedi a PayPal...

Miért nem engedi a PayPal hozzáadni a kártyámat?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: "Ezt a kártyát nem lehet hozzáadni. Válasszon más fizetési módot."

Igazából egyszer hozzáadtam még tavaly és csak most néztem, hogy kaptam e-mailt amiben benne van, hogy kell egy kód és 24 órán belül aktiválni kell. Plusz az akkori számlakivonatot is csak most a napokban néztem meg, amin rajta van a kód. viszont azóta a Paypalról kitöröltem a kártyát, ami nem is volt aktiválva. Meglehet oldani, hogy hozzátudjam adni? Bankfiókban vagy a PayPal ügyfélszolgálatnál?


2018. nov. 12. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
És nem enged fizetni a PayPalról a kártya nélkül, pedig a paypalos számlámon van 5 ezer forintom.
2018. nov. 12. 21:05
 2/2 anonim ***** válasza:

A bankoknak semmi köze ehhez, PayPal-nál próbálkozz. Először egy automatikus üzenetet fognak küldeni, de ha arra válaszolsz, akkor élő ember válaszol már.

Nekem zavaros a sztorid amúgy, mert amikor hozzáadsz bankkártyát az accountodhoz, akkor nem 24 órád van aktiválni. Eleve 3-4 munkanap, mire a számlatörténetben megjelenik a tranzakció aminek a közlemény rovatából kell beírni azt a valahány jegyű kódot a paypal fiókodban az aktiválásnál. Szerintem kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked.

2018. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!