Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék gyorsan pénzhez...

Honnan tudnék gyorsan pénzhez jutni?

Figyelt kérdés

Sürgősen pénzre van szükségem!500ezer forintra!

Nincsen bejelentett munkám.. Állapotos vagyok! Sajnos sürgősen albérletre van szükségem de mire osszeszedem a kaukciót meg az első havi lakbért +rezsit nagyon sook idő lenne!

A baba miatt meg sürget az idő is neki saját lakás kell... A gyerek apjáról inkább ne kérdezzetek semmi pénzt nem hajlandó adni!!

Így jártam!

A kérdésem az volna hogy tudnék gyorsan pénzhez jutni?

500ezer pedig azért kell mert a kaukció elég sokba kerül meg + szeretn ha azért valamennyi pénzem is maradna


2018. nov. 15. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
uzsorás, de azt meg nyilván nem szabad.
2018. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid nincsenek? Nem tudsz hozzájuk költözni?

Eddig hol laktál?

2018. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Apasági per végrehajtóval stb, jogi tanácsot érdemes kérni család védelemnél stb .
2018. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nem így működik. Még ha lenne annyi pénzed, akkor is! Mi lesz később, ha megszületik.
2018. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
És milyen biztosítok nyújtasz, hogy megadod ezt a pénzt? És miből? Ilyen esetben max. családtag, barát segítene.
2018. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Kaució!
2018. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A szüleim mellettem állnak jelenleg itthon is lakom! Az a gond hogy túl sokan vagyunk egy házban sokkal kényelmesebb lenne ha a babával külön tudnék lenni...

Az utcára sehogy se kerülnék itt nem ez a gond!

Hanem a szüleim ennyi pénzzel nem tudnának támogatni nekik is vannak tartozásaik, csekk stb... +a gyereknek mindent megprobalnak majd megadni, ezért most albira végképp nem futtná sehogy se. Ezt nekem kell megoldanom! A baba születése után mindenképp fog fizetni az apa hatetszik neki hanem.. Viszont addig is kellene valamiből pénz!!

Én igyekszem alkalmi munkákat keresni. Baba után kapni is fogok majd pénzt viszont ez az 500ezer most nagyon kéne, hogy "talpra" álljak!

De honnan tudnék?? Néztem hitelt de nem kapnék mert nincs munkám semmim nincs..

Uzsorast pedig inkább hagynám.. Nem akarok bajt magamnak.. Viszont nincs egy normális ember de aki adna így pénzt nekem...

Bár nem csodálom a mai világban megbízhatóság 0, de akkoris.... :/

2018. nov. 15. 19:43
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
kérj a sorostól. annyi csaló van, mi a garancia a történetedre.
2018. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nincs egy normális ember de aki adna így pénzt nekem..."-


Aki így adna pénzt neked az inkább nem normális.

2018. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, hát ez azért ne is haragudj, de nonszensz.

Csak úgy dobjon hozzád valaki 500 ezer ft-ot, mert ugyan munkád nincs, de lesz egy gyereked, akivel albérletbe akarsz költözni. Hallottál már olyanról, hogy felelős gyermekvállalás? Oké, tegyük fel "megdob" valaki 500 ezerrel - persze nyilván nem a 2 szép szemedért, alighanem rendesen ki leszel használva - de ha elfogyott a pénz, ami úgy kb 3-4 havi albérletre elég, akkor utána mi lesz??? Miből fogod fizetni az albérletet? Miből fogod visszafizetni a kölcsönt?

Ha gyerek nélkül nem volt munkahelyed, akkor kicsi gyerekkel hogy akarsz dolgozni (sehogy, mert nem is tudsz, meg nem is vesznek fel).


Abba meg egyáltalán ne legyél biztos, hogy az apa fizetni fog. sok idő múlva lesz egy bírósági határozatod, aztán az apa elmegy feketén dolgozni, papíron nem lesz munkahelye, és fújhatod.


Maradj otthon és örülj neki, hogy a szüleid melletted vannak és nem raknak ki :-)

2018. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!