Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jó a kártyaszámom...

Miért nem jó a kártyaszámom sehova?

Figyelt kérdés
ING-s kártyám van, és a kártyán lévő kártyaszám tartalmaz betűket is, amiket viszont nem tudok beírni semmilyen felületbe, ha neten szeretnék fizetni. Vpay van még ráírva. Hollandiába csináltattam.

2018. nov. 22. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kártya? Mastercard, maestro, cirrus vagy valami más?
2018. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésedet: mivel betűket is tartalmaz a kártyaszám, ezért nem jó.

A fizetésnél 24 (esetleg 16) jegyű SZÁM-ot kérnek. Meg CVC kódot.

2018. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A V Payt eleve csak Európában fogadják el, ott sem minden országban és csak ott fizethetsz vele online, ahol ezt külön elfogadják (és feltüntetik). Szerintem elég vacak kártya, nem kérhetsz sima VISA-t?
2018. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a VPay nem vacak kártya, csak nem internetes tranzakciókra lett kitalálva.

atm-ből lehet vele pénzt felvenni, illetve offline boltokban vásárolni, közvetlenül a bankszámláról veszik le a pénzt.

a kártyán azért vannak betűk is, mert az konkrétan a bankszámlaszám.


kérdező, menj vissza az ING-be és kérj dombornyomottat, szerintem Hollandiában csak Mastercardot adnak, ez az ING-nél valószínűleg országonként eltérő.


(ha esetleg nem adnak rá hitelkeretet, akkor is fel tudod tölteni a bankkártyádat netbankon keresztül 2 másodperc alatt a bankszámládról)

2018. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. dec. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!