Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap vásároltam online de...

Tegnap vásároltam online de semmi e-mail nem kaptam csak tranzakció sikeres lett. Ha netán ez kamu oldal volt pénzt vissz szerezhetem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit ugyebár fekete pénteki vásár roham miatt ilyenkor előfordul a torlódás.
2018. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kamu oldalon minek vásárolsz Fekete Pénteken? :D


Komolyra fordítva a szót: nyilván Te is tudod, hogy tegnap Black friday volt, volt olyan, ahol olyan leterhelt volt az internetes oldal, hogy be se jött maga az oldal.

Ne csodálkozz azon, hogy ha az 1 millió vásárló közül nem jött meg az email-ed - várj türelmesen.


És nem, nem fogod 2 nap múlva megkapni - hiszen a posta, stb. minden túlterhelt - ilyenkor ha 2 hét múlva sem kapod meg, akkor kezdhetsz aggódni.

2018. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!