Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalon keresztül megoldhatom...

PayPalon keresztül megoldhatom ezt az utalást?

Figyelt kérdés

Pár hónapot kint dolgoztam Németországban a nyáron és kinti bankszámlámon van a pénz a mai napig. Nem szeretném átváltani Ft-ra, ezért itthoni euro alapú bankszámlára szeretném átutalni. Viszont mivel egyszer elrontottam az internetes bankos utalást, ezért ügyfélszolgálattal kellene beszélnem, ez gyenge nyelvtudás miatt nem megoldható.


Viszont arra jutottam, hogy két bankkártyámat (itthoni eurost és a németet) a paypal-hoz csatolnám és azon keresztül egyszerűen átutalnám, ez lehetséges?


Köszi a segítséget.



2018. dec. 19. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szép estét, egy pénzügyes vagyok.

Lehetséges.

Mind a kettő hozzá csatolt számla devizaszámla legyen, és akkor nem váltja át a rendszer.

Plusz trükk: legközelebb kérd a fizetésedet PayPal-re, ez a munkáltatódnak is olcsóbb.

2018. dec. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha magyar Paypalod van, onnan magyar bankszámlára csak forintot utalnak ki. Abban sem vagyok biztos, hogy a magyar Paypal számlát német bankszámláról euróval feltöltheted-e.

A bankkártyáidat ugyan hozzácsatolhatod, de az csak arra jó, hogy vásárolj velük Paypalon keresztül.

2018. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!