Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP JUNIOR számla ingyenes?

OTP JUNIOR számla ingyenes?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet az OTP-től, hogy kb 4000 forint tartozásom van. Tőketartozás, valami nem megfelelő magatartás meg ilyenek.

Nyáron nyitottam junior számlát egy diákmeló miatt. Egyetlen egyszer használtam a számlát mikor megkaptam a fizetést és felvettem róla az összeget. 2 hónapja a számla nincs használva egyáltalán. Mikor nyitottam megkérdeztem, hogy biztosan nem kell bezárnom ha majdnem egy évig nem fogom használni, és azt mondták nem mert teljesen ingyenes. Mi ez a dolog akkor most?


2018. dec. 20. 00:01
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem kértem sms szolgáltatást sem, szóval teljesen 0ft kellene, hogy legyen...
2018. dec. 20. 00:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, 25 éves korodig teljesen ingyenes.

Az kerül csak pénzbe, ha te magad indítasz átutalást, automatában kérdezed le az egyenlegedet, sms-szolgáltatást igényelsz, vagy havi 2 db.-nál többször veszel fel készpénzt ATM-ből, vagy devizaszámlát (pl.: EUR) tartasz a forintszámlád mellett.

A készpénzfelvétel a bankfiókokban mindig díj ellenében lehetséges csak.

Ha pedig legalább havi 30.000 Ft. jövedelmed érkezik 3 hónapon keresztül mindig egy összegben a bankszámládra, lesz egy folyószámla-hitelkereted is automatikusan, ezt nem tudod kikapcsolni.

Úgyhogy óvatosan a költéssel :)

2018. dec. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem. Nem használtam a számlát semmire. Egyszer felvettem a pénzt és ennyi. Semmilye sms, semmi átutalás, semmi...
2018. dec. 20. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az OTP Junior számlánál 2 féle számlavezetés van - ezt mi is megszívtuk annak idején. Bár állítólag ingyenes a számlavezetés, de valójában minden hónapban levontak 180 ft-ot valamilyen címszó alatt - sajnos, már nem emlékszem rá, hogy mi volt az.

Nyár óta 4 ezer ft az kicsit soknak tűnik. menj be a bankfiókba - ha nincs netbankod - és kérdezz rá, hogy mi ez?

Feltétlenül intézd el, mert ha nem jársz utána és nem fizeted be, akkor átadják egy idő után követeléskezelőnek - és onnantól sokkal, sokkal többe fog kerülni, mert ráteszik a saját munkadíjukat is.

2018. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes, 150 forint havonta a netbank ha kérted, más banknál az ingyen van ez a trükk benne. Ha nem kell netbank, se SMS értesítő akkor ingyenes.
2018. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ez valahogy nem stimmel.

Junior számlája van a fiamnak, netbankos belépésünk is van, most mégsem vonnak le semmit azóta, mióta bementünk és átírattunk valamit (4-es vagyok). Csak sajnos nem emlékszem rá, hogy mi volt az :-(

2018. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kértem netbankot. Sem sms értesítést. Semmit...
2018. dec. 21. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

"Junior számlája van a fiamnak, netbankos belépésünk is van, most mégsem vonnak le semmit"


Az ingyenes verzióba belépni be tudsz, de utalást stb. nem tudsz indítani csak az egyenleged tudod nézegetni az ingyenes verzióban. Ha meg teljes értékű netbankot kértél nyitáskor akkor 150 Ft havonta.

2018. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!