Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákként melyik banknál eri...

Diákként melyik banknál eri meg euró alapú számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Következő szemesztert külföldön töltöm az Erasmus program keretében. Ennek egyik feltétele hogy eurós számlát kell nyitni ahová tudják utalni a tamogatást. Erre próbálok kedvező megoldast talalni. Kartyára es PayPass fizetés lehetőségére is szükségem volna.


Előre köszönöm a segítséget!



2018. dec. 28. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Transferwise borderless.
2018. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Bankszámlát kért a kérdező, nem mindenféle "hú, de modern, meg olcsóbb is" megoldást.


Az egyetem, az Erasmus iroda hitelintézet által vezetett bankszámlát, bankszámlaszámot fogad el!


Mindenki akinek bankszámlára van szüksége ilyet nyit, legyen szó Erasmusról vagy másról.

2018. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
TW borderlessel sajat bankszamlaszamot kapsz, ami a neveden van.
2018. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, bankszámlára volna szükségem mert feltétele, hogy euró alapú számlám legyen mert csak arra küldik ki a támogatást.
2018. dec. 29. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
TW borderlessel ezt kapsz.
2018. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Raiffeisen devizaszámláját nézd meg!

Az nemrég még elég olcsó volt.


De érdemes megnézni sok bank honlapját!

2018. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnézem a TW Borderlesst is :)
2018. dec. 30. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Nézni lehet, de neked normális bankszámla kell, nem mindenféle modern startup megoldás.

Azt gondolom ha valaki külföldre készül, legyen szó Erasmusról vagy másról, nem éri meg mindenféle ilyenekkel vacakolni, mert olcsóbb.

2018. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem írtad, hogy hova mész. Én rögtön a célországban nyitottam diákszámlát, így minden ingyen volt. Ha ragaszkodsz a magyarhoz, akkor szerintem az erste a legjobb.
2018. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ciprusra megyek de nem vagyok benne biztos hogy neten keresztül lehet-e diákszámlát nyitni. Mielőtt kimegyek meg kéne legyen a számla hogy tudjanak rá utalni.
2019. jan. 1. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!