Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kifizettem minden adósságom,...

Kifizettem minden adósságom, meddig leszek bar-os?

Figyelt kérdés
Végre szabad vagyok,nem keres senki,nem vonják a fizim,bár hozzáteszem külföldi munkával tudtam csak. A lényeg nem jelzálogom volt csak személyi hitelem és egy otp a hitel... Fiatal vagyok huszonéves,vehetek fel hitelt majd egyszer? Bár most azt mondom soha többet..de ki tudja mit hoz az élet.. Meddig leszek bar listás?

2018. dec. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
5 évig. Amikor lejár neked kell igényelni, hogy vegyenek le a listáról.
2018. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de biztosan nem 1 év?
2018. dec. 28. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az otp-ben 1 évet mondtak. Utána vehetsz fel hitelt.
2018. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal amennyiben 100% rendezted adósságaidat, 1 év, ha rendezés nélkül évült el, akkor 5 év. Ezen az oldalon hasonlót olvasni: [link]

Egyébként gratula, nagy megkönnyebbülés lehet, sok sikert a továbbiakhoz. :)

2018. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 voltam, hülyeséget írtam az elévüléssel, a lényeg, hogy ha minden adósságodat rendezted, akkor még 1 év, ahogy a linkelt oldalon is le van írva.
2018. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!