Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP banknàl szeretnék...

Az OTP banknàl szeretnék online személyi kölcsönt felvenni. Tapasztalatok érdekelnének. Kinek sikerült?

Figyelt kérdés
Megpróbàlkoztam vele, minden rendben ment egészen az legvégéig amikor màr a szerződést kötjük elutasított. Kértem ügyintézőtől visszahívàst, szerinte azért lehet mert a szükséges munkàltatói bérpapírokat töltöttem fel képen, és csak OTP-s formanyomtatvànyt fogadnak el. Ki nyomtattam így hàt egy OTP-s formanyomtatvànyt, ma beküldtük a munkahelyem a felső vezetőségnek hogy töltsék ki. Ha holnap ezt vissza küldik, akkor holnap màr gond nélkül megtudom igényelni a pénzt neten keresztül? Bemenni nem tudok a bankba személyesen mert sokat dolgozom. A fizetésem nem OTP szàmlàmra megy hanem készpénzben kapom de nem mondta az ügyintéző hogy gond lenne...

2019. jan. 3. 16:56
 1/1 anonim válasza:

Szia! Sikerült a hitelfelvétel? Nekem is ez a gondom hogy kézbe kapom,kíváncsi lennék rá hogy neked sikerült e!?Mennyi a te fizud, és mennyit hitelt adtak meg? 120000et kapok a kalkulátor szerint a 1,5millio adható. Az igénylés elején amikor bírod mennyit szeretnél stb.. Akkor az valós lehet hogy megadják?? Ha azt írja adható...

Köszi ha válaszolsz

2019. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!