Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen részvénybe vagy részvén...

Milyen részvénybe vagy részvényekbe érdemes most befektetni, hogy a jövőben jövedelmező legyen?

Figyelt kérdés
A keret 20 000 euró
2019. jan. 4. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Teso... ez most komoly? GYK-n befektetesi tanacsokat kerni?


Vegyel Bitcoin-t, az mindig felfele fog menni.

2019. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy iskolai feladat...
2019. jan. 4. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy hazifeladat?


Akkor olyanba, aminek most alacsonyan all az arfolyama, de van benne potencial es varhato, hogy az arfolyam emelkedni fog.

2019. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Akkor olyanba, aminek most alacsonyan all az arfolyama, de van benne potencial es varhato, hogy az arfolyam emelkedni fog."


Ezt a butasagot. Definicio szerint nem-e pont attol alacsony az arfolyam, hogy varhato az emelkedes? Vagy mihez kepest alacsony szerinted. :D


Egyebkent NVAX, ha birod a kockazatot, holnap vagy ugrani, vagy zuhanni fog, es lesz meg egy ilyen lehetoseg most ev elejen. 1.5 millan van benne, szoritsatok! :)

2019. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jövő heti lottószámokra nem vagy kíváncsi?
2020. jún. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


"Egyebkent NVAX, ha birod a kockazatot, holnap vagy ugrani, vagy zuhanni fog, es lesz meg egy ilyen lehetoseg most ev elejen. 1.5 millan van benne, szoritsatok! :)"


Lassuk, mi tortent azota. :D Februarban elkezdett zuhanni, nyarra mar minusz 90%-on alltam. Most ev elejen megugrott, jelenlet +40%-on allok. Ha azt az 2.5 millat nyaron raktam volna bele, most lenne 22 millam. :D


De az ilyen nagy mozgasokat nem lehet elore latni, lehet, hogy ket het mulva visszazuhan az arfolyam 4$-re 64-rol, en meg nem szallok ki, mert tudom kockaztatni azt az 1.5 millat.

2020. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!