Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Pokerstarsról indítok...

Ha Pokerstarsról indítok kifizetést Skrillre (euro alapú számlára), majd pedig kiveszem szintén euróban (euronet automatára gondoltam), akkor pontosan milyen díjak kerülnek elszámolásra?

Figyelt kérdés

Mármint miért von le pénzt úgy értem?

Mivel a Pokerstars $ alapon működik, a Skrill számlám pedig € alapú, így nyilván ezen kettő átváltása pénzveszteséget okoz, továbbá az euronet automata pénzfelvételi díja. De összességében ennyi nem?


Ha esetleg még arra tudsz válaszolni, hogy Pokerstarsról lehet-e nem forintban történő kifizetést indítani, azt megköszönném. :)


2019. jan. 18. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon Euronet atmből euró alapú kártyával nem lehet eurót felvenni, csak forintot. Eurót csak nem euró alapú kártyával ad ki a gép, csak akkor ha az ATM váltja a felvett euró összeget a kartyad penzmenere. Ha euró alapú kártyával szeretnél eurót felvenni, akkor az OTP bank Deák Ferenc utcai fiókjában lévő eurós ATMnél tudod ezt megtenni.
2019. jan. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam az említett helyet, de egyenleglekérdezésnél azt írja 0 eur van rajta.
2019. ápr. 2. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!