Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB-es VISA-kártyámra az van...

CIB-es VISA-kártyámra az van írva hogy 07/10-ig jó, ez gondolom 2010. júliusát jelenti! Küldenek automatikusan újat, vagy igényelni kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 23:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ez a kártya lejárati ideje! :D
2010. jún. 29. 23:42
 2/4 anonim válasza:
Elvileg küldeniük kell újjat! Ha viszont nem kapod meg 2010/08/10-ig akkor menj be a bankba és kérdezz rá, addig nem kell vele foglalkozni!
2010. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire lejár, addigra már elvileg el kellett küldeniük az új kártyádat... De akkora zsidók, hogy még egy ajánlott levélre se futja nekik, úgyhogy én egy sima levél aljára felragasztva kaptam meg, amit simán bedobhattak volna máshova is. Persze akkor meg pénzbe kerülne újat csináltatni, mert hát ők kiküldték... :P
2010. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már másnap nem fogadták el a kártyámat, amikor véletlenül nem figyeltem a lejárati időre és nem volt nálam az új. Szóval szerintem ne várj 08.10-ig... az automaták is szívesen benyelik már 08.01-én, mivel ez a mostani kártyád 07.31-én éjfélkor lejár.
2010. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!