Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MagnetBank számla megszüntetés...

MagnetBank számla megszüntetésének menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még a nyár elején készítettem el az első bankkártyám a MagnetBanknál. Azonban sajnos nagyon benéztem valahogy a csomagot, így a kezelési költséget is levonják, illetve valahogy (ezt tényleg nem tudom hogy) egy eurós számlaszámom is lett. Így tehát sikerült magamat jól megszívatni, mert sos kellett a számlaszám. Időközben letiltottam, így már nem vonnak le róla, csak az eurós számláról havi egy eurót. Szeretném minél előbb megszüntetni a számlaszámot, azonban erről nem találtam információt a honlapjukon.



2019. jan. 23. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak személyesen lehet!

Vinned kell az okmányaid, a szerződést, a kártyát. Ha van tartozásod a bank felé, azt rendezni kell. Ja, és ha X összeg feletti pénz van rajta, és kp.-ban kéred, akkor lehet, hogy nem azonnal fizetik.

2019. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 23. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? A Magnetnél az alap számla a Csillag, annak TE állítod be, hogy mennyi a havidíja, 0 és 1000 Ft között. A bankkártya éves díját havi szinten vonják, attól függően, milyen bankkártyát kértél, ez 204 vagy 307 Ft. Tehát egy bankkártya éves díja 12×204=2448 vagy dombornyomott esetében 3684 Ft összesen. Ha csak bankkártyát fizetsz, mert annyira csóresz vagy, hogy 0 Ft-ot állítasz be számlavezetési díjnak, akkor az egész évi költséged ennyi összesen. Milyen kezelési költség? Az egyik legolcsóbb bankról van szó! A bankok többségénél ennek a sokszorosába kerül a kártya és sok esetben egyszerre vonják le az egészet, nem szépen apránként az év folyamán. Vagy ha ingyenes a kártya, akkor a számlavezetésért pengetsz négyjegyű összeget.

Egyébiránt pedig bankfiókban kell megszüntetni a számlát. Sok sikert, mert ha itt ilyen bonyodalom volt neked egy számla, akkor a többi banknál úgy megkopasztanak majd, hogy észre se veszed.

2019. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Le ne harapd már a fejem. :D Életem első bankkártyája volt, gyorsan kellett, és nem volt ki segítsen, és benéztem valamit úr isten. Ez legyen a legnagyobb bűnöm.
2019. jan. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!