Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online banki átutalásnál elég...

Online banki átutalásnál elég ha a kedvezményezettnek csak a számlaszámát tudom?

Figyelt kérdés
Ugye utaláskor van olyan mező is, hogy a kedvezményezett neve és ide muszáj valamit beírni, de ha nem tudom a nevét, akkor írhatok oda be bármit? Megfogja akkor is kapni az utalt összeget? Köszönöm a segítséget előre is!

2019. febr. 19. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Hat azert hasonlitson, de am igen, megkapja
2019. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, de teszem fel ha egyáltalán nem tudom a nevét, csak valamilyen álnevét ismerem?
2019. febr. 19. 22:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha beírnám, hogy Tapsihapsi akkor is megkapná? Persze ez csak elméleti kérdés.:)


De amúgy valóban csak egy nicknevet tudok róla egy weboldalról.

2019. febr. 19. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy valóban csak egy nicknevet tudok róla egy weboldalról."


Akkor viszont egyáltalán nem utalnék neki, ha még a nevét sem hajlandó megadni - nem gondolod, hogy ez átvágás?

2019. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!