Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitel Erstétől? Nálatok...

Lakáshitel Erstétől? Nálatok voltak fennakadások?

Figyelt kérdés

Éppen bankot váltunk, az Erstéhez fogunk átpártolni. Lakáshitelt szeretnénk felvenni náluk, de a családból többen is ijesztgetnek, hogy nem fogjuk megkapni, mert elutasították a jólkereső unokatesómat is, míg másik bank simán megadta neki a hitelt. Na ez nekem elég hülyén hangzik így, de többet nem tudnak mondani, csak óva intenek... :D Gyanítom, hogy a kérelemmel, vagy a fedezetként felajánlott olcsó kőbányai garzonnal volt gond, de sajnos az illetőt most nem tudom elérni, a lakást pedig nagyon szeretném megvenni :)

Lényeg a lényeg, nektek volt bármi negatív tapasztalatotok hitelkérelemnél ezzel a bankkal?


2019. febr. 20. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi probléma nem volt, simán adtak hitelt. Na persze tegyük hozzá, hogy abszolút nem voltunk határon, több mint hatszoros volt a fedezet. A gond akkor van ha nagyon ki vagy centizve. Akkor előfordulhat, hogy egyik bank nem ad másik pedig igen.
2019. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az első ír az igaz.


Viszont azért vannak különbségek a bankok között. Abban is, hogy x bank megadja-e, de abban meg főleg, hogy melyik milyen feltételekkel, kamattal ad hitelt.



Az én példám nem reprezentatív, sőt az egyik kollégámé sem, de az Erstet végül mindketten otthagytuk a fenébe, mivel problémásak voltak.

Én a K&H-ból is ezért fordultam ki.


Annyira nem lehettünk határon, mert több bank is adott volna végül hitelt és azokból választottuk ki a számunka legjobbat.



Újra mondom: én csak egy eset vagyok, a munkatársam is. De mivel a kérdésed erre irányult, hogy ki mit tapasztalt az Ersteről, hát leírtam.

2019. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, természetesen én is csak egy eset vagyok, nem jelent semmit. Nekünk erste volt a legolcsobb, és mint írtam sima ügy volt.
2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!