Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Működik az ERSTE netbank belépő?

Működik az ERSTE netbank belépő?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Működik, igen.

Most direkt beléptem.


De valójában mi a kérdés?

2019. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elképesztő! ez a netbank belépő oldal. Amúgy köszi, hogy kipróbáltad. :)


elkönyvjelzőztem az új belépőoldalt, ami MŰKÖDÖTT az új netbank után, most már bad request és mindenféle hibaüzenetet ad.


Hihetetlen, hogy több kattintásból lehet csak elérni a belépőfelületet, hogy nem lehet 2019-ben elkönyvjelzőzni egy belépőoldalt, hogy még mindig itt tart ez a szerencsétlen erste fejlesztőcsapat.


Megoldódott, csak nem értem hogy ezek nem néznek error logokat, meg úgy egyáltalán ugyanott tart ez a szerencsétlen új netbank ahol pár hete.


Nagyon sajnálom az erste több tízezer felhasználóját és kívánok nekik kitartást és hátha majd 100 éves korukra kifejlesztenek egy olyan netbankot ami ténylegesen használható.



Sajnos ez az ország végleg elveszett.


Ha már a milliárdos költségvetésű bank sem képes egy egyszerű belépőfelületet lefejleszteni, akkor óriási baj van.



Köszönöm a segítőkészséged, nagyra értékelem!


Megoldódott. Illetve nem, de az már szerveroldal.


Ezért nem váltottam másik bankra, de akkor holnap kipróbálom az OTP-t vagy akárkit, csak ezeket ne kelljen többet használni.

2019. febr. 26. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj az ERSTE bank főoldalára, és onnan a netbankba. Ha a google-ban rögrön a netbankra mész, ott nekem sem működött, valami gáz van ott.
2019. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, szerencsére aztán rájöttem, de nem értem miért nem nyom egy átirányítást a szerver automatikusan.


Erre írtam, hogy nézhetnének hiba log fájlokat, és rácsodálkozhatna a láblógató renc'ergazda, hogy valami nemoké. De hát Erste bank. No comment. Ez ilyen.

2019. febr. 27. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!