Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki megszerezte a bankkárty...

Valaki megszerezte a bankkártya adataim és 200 000 ft ot sikerült ellopni. A bank megtérítette a károm, de. Nem kellett volna feljelentést tennem a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Megkeresett a rendőrség hogy nem értik miért tettem feljelentést ha a bank megtérítette a károm. Én azt nem értem, ha valaki vígan elköltötte ezt a pénzt játékra mert a bank úgyis visszaadja akkor nem bűncselekmény. Nem értek semmit. Szüntessem meg a feljelentést? (Tranzakcíókból láttam hogy a steamgames ra ment az összes.)

Hétfőn kell bemennem a rendőrségre.



#Bankkártyavissszaélés
2019. febr. 28. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
ismeretlen tettes elleni feljelentések általában úgyse oldódnak meg. főleg ha az elkövető külföldi volt
2019. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hadd maradjon a feljelentés.

A rendőrök nyilván nem akarnak dolgozni egy nagy valószínűséggel felderítetlenül maradó ügyön, meg nem akarják, hogy rontsa a statisztikájukat.

Ez legyen az ő problémájuk, téged ne érdekeljen, attól még nem árt, mert nincs kizárva, hogy elkapják. Ha meg a bank később megkapargatná az ügyet, te mondhatod, hogy mindent megtettél, nem rajtad múlt, hogy nem sikerült visszaszerezni a tolvajtól.

2019. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 28. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező! Èn mist kerültem ilyen helyzetbe. Megkerdezhetem melyik bank volt, mennyi àtfutàsi idő alatt tèritett a bank, egyszeri vagy többszöri pènzlevèttel kàrosìtottak meg? Azota megoldòdott a rendőrsègi eljaras? Esetleg kinyomoztàk màr? Köszi
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!