Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyesen vagyok, kaphatok 160...

Gyesen vagyok, kaphatok 160 ezres áruhitelt ha 90 000 Ft_ot egyszerre lefizetem belőle?

Figyelt kérdés
A kisfiam súlyos asztmás. Szüksége van egy levegőtisztító és párásító készülékre, mert hetenként befullad, így nem tudok három hónapot sem várni hogy meglegyen a pénz.

2019. márc. 2. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A gyes nem önálló jövedelem. Abból nem tudnak vonni ha nem fizeted.
2019. márc. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem

90 ezerért bőven lehet párásítót venni

2019. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyerek inhalátor 20 ezer ft alatt is van (hordozható!- mindig magánál tarthatja)

[link]


Ultrahangos párásító gyereknek, béka formájú már 10 ezer ft-tól kapható a Media Marktban - ami köztudottan nem a legolcsóbb áruház:

[link]


De ha nagyobbat akarsz, az is van 13-ért, levegőtisztító 37 ezerért.

[link]

2019. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem egy 20 ezres permetező kell egy súlyos asztmásnak, gondolom, a kérdező sem jókedvéből akar 160 ezres készüléket venni...

Az a gyes az nem GYED véletlenül? Mert akkor lenne remény. Férjed, nagyszülők, valaki, aki dolgozik a családban, nem venné fel az áruhitelt? Családon belül 70 ezer Ft azért nem olyan nagy rizikó, főleg, ha betegség miatt kell.

2019. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inhalátorunk van de abban nem aludhat az éjjel. Nyáron 35 fokban a csont száraz vagy teljesen fullasztó levegőre is gondolni kell. Illetve egy ilyen komoly készülék az összes bacit, vírust mególi és a port... összegyűjti az egész lakásban. A férjem elhagyott gyesen leszek egy hónap múlva. Dolgozni csak itthon tudok, képeket festek, varrok, ami nincs bejelentve. De épp eltartom magunkat belőle. Apuka meg albit fizet de többet nem ad. Kell neki az új fiatal kedvencéhez...

Köszönöm, más nem marad mint a barátnőmet megkérem. A szüleim meghaltak.

2019. márc. 2. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor leírom, ami az egyik legegyszerűbb, de leghatásosabb levegő tisztító - csak persze itt semmi nem jó, mindenbe belekötnek úgyis - pont nem fog érdekelni, hátha mégis elfogadod a tanácsomat, kérdező. Pontosan tudom, miről beszélsz, a gyerekem is átment ezen, jómagam asztmás majd COPD-s lettem: a leghatásosabb, ha folyamatosan párologtatsz a lakásban egy tengeri sós, vízzel telt edényt. Ezen kívül nagyon jó még az eukaliuptusz olaj párologtatása illatmécsessel.

Próbáld ki - nem csak a 160 ezres készülék oldja meg a problémát.

2019. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!