OTP Junior G2a fizetés?

Figyelt kérdés

Nem rég lett meg az első bankkártyám (OTP Junior), de mikor először akartam használni internetes vásárlásra nem működött. (Konkrétabban G2a-án). A internetes biztonsági kód kérése után mindig sikertelen lesz a tranzakció az oldal szerint (pénzt nem vesznek le)

Más kártyákkal rendesen működik viszont ott nem kérnek semmilyen internetes biztonsági kódot SMS-ben. Ebből arra következtettem hogy itt lehet a baj.Pénz van a kártyán , a limitet se lépem túl és interneten is lehet vele vásárolni , legalábbis ezt mondták a bankfiókban.

Lehetséges bármi más ok , hogy nem működik illetve hogy lehetne kikapcsolni a biztonsági kód igénylést mert sehol se találtam semmit ezzel kapcsolatban?



2019. márc. 9. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket

(+36 1/20/30/70) 3 666 666

Hétvégén is felveszik

2019. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!