Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes ma bankszámlát...

Hol érdemes ma bankszámlát nyitni illetve személyi kölcsönt felvenni?

Figyelt kérdés
Egy olcsóbb autóra szeretnék kb. 700.000 ft-ot felvenni. Nem tudom melyik bank a legkedvezőbb ezen a téren. Azt tudom, hogy személyi kölcsön formájában is megoldható.
2019. márc. 13. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

és mit dolgozol, ha jelenleg még nincs bankszámlád, és így valószínűsíthető, hogy zsebbe kapod a pénzt teljesen nyom nélkül?


már csak mert akkor ugye tökmind1, hol akarsz felvenni kölcsönt, sehol nem fognak adni.

2019. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert nem számlára kapom, attól még nem nyomtalanul. Épp emiatt akarok utalásra váltani.
2019. márc. 16. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak te gondolod, hogy nyoma van hivatalosan.


Ám nem javaslom a kölcsönt, ha érdekel miért is nem, akkor ellinkelem.


A bankok kihasználják az emberi ostobaságot.


Amennyit apránként oda adogatsz a banknak (+banki költségek), azt TE magad is meg tudnád oldani, hogy elrakva gyűjtöd egyéb fizetnivalók nélkül s nem kell azért se fizetni, hogy kivedd (vagyis x% veszteséged is van rajta)

Szóval többet adsz a banknak, mint 700k...



Holott az emberek használnák az agyukat s megtanulnának pénzzel bánni.

A gyűjtött pénzhez nem hozzá nyúlni.


+ törekednének jobb fizura vagy valami plusz bevételre (munka, értékesíthető hobbi...stb)


Aki akar az tud sz&rból is várat építeni.

Diák koromban csak ajándék dobozzal (100%-ban magam csináltam), kerestem karácsony előtti eladásban 320k-t (ez volt 7éve)


Magadra támaszkodj ne a bankra s más pénzére.

Ne adj ist., ha történne valami, akkor meg szívod a levét a jövőben.


Amikor kiléptem a nagybetűs világba életet kezdeni az emberek meglepődtek miből mennyi pénzt csináltam, amit ők csak kidobáltak.


Bliszterhez egy tekercsről jött a 10cm széles műanyag s nagyon sokszor volt maradék 1-3m.

Elkezdtem gyűjteni, amit nem értettek minek is.


Egyik nap beállítottam 7féle ajándék dobozkákkal, táskával s pénztárcával, origamis led lámpával - "nos erre kellett a műanyag"- mondtam nekik s néztek is.


Dobozok elkeltek 1200-2500 fele, attól függ melyik formájú, méretű.

Táskák 4000, pénztárca 1300 (műbőr átvarrással+mágneskapoccsal), a lámpák is méret függőek voltak 3000-6000/db.

Minőségben pedig nem ratyi meska oldalas vackok...


Mindig mindenben láttam a lehetőségeket, ötleteket s mára alkotással foglalkozom, nem csak tanulmány és hobbi már számomra.


Azért írtam le, hogy magadban keress lehetőséget, ne a bankban.


Sok sikert!

2019. márc. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!