Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha új kártyát csináltatok az...

Ha új kártyát csináltatok az már nem junior lesz?

Figyelt kérdés
14 evesen csinaltattuk a bankkártyámat, ami ugye 24 éves koromig junior ha nem csináltatok újat. Viszont ha most újat csináltatok az még junior lesz vagy az már nem? 18at már betöltöttem. Csak azért nem tudom mert mikor batyamnak kellet újat csináltatni, nála még szülő is kellet pedig 22 éves volt, bár igaz azóta el telt egy pár év, de nem tudom hogy változott e valami.

2019. márc. 22. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a kártyád junior, hanem a bankszámlád. 24 vagy hány éves korig jogosult vagy a junior bankszámlára, és hozzá kártyára. De miért akarsz ugyanahhoz a számlához új kártyát csináltatni?
2019. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!