Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom használni a kártyáma...

Nem tudom használni a kártyámat pedig van fedezetem?

Figyelt kérdés

Nem tudom használni a kártyámat a boltban és autómatánál pénzt kivenni. Van fedezetem, írja is az automata, fizetésemet is pénteken kaptam meg. Svájcban raiffeisen banknál.


Fizettem tankoló autómatában és azóta nem működik. Zárolták az egyenlegemet?


2019. ápr. 29. 22:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Aktiválva van a kártya, érvényes. Nem rontottam el a pin kódot se. Nagyon ideges vagyok mert nincs pénzem csak az ami a számlán, mi van ha pénz nélkül maradok:(
2019. ápr. 29. 22:48
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Talán be kéne menned a bankba és ott felvenni a pénzt (tudom, nem olcsó, de még mindig jobb, mintha pénz nélkül maradnál). Aztán, ha már úgyis ott vagy, akkor a pénzfelvét előtt megérdeklődhetnéd, miért nem működik a kártyád?


Ja, nincs beállítva napi vásárlási limit?

mert lehet, elvásároltad az aznapi limitedet és azért nem enged már semmit (bár attól még a készpénzfelvételt engednie kéne - de a svájci bankkártyákat, banki beállításokat nem ismerem)

2019. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!