Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor lehet levenni a pénzt a...

Wolf4444 kérdése:

Mikor lehet levenni a pénzt a kártyámmal?

Figyelt kérdés
Ma este utaltak a számlámra, ott rajta is van a pénz. Holnap reggel már le tudom venni a pénzt? Mert most egy órával kesőbb próbálkoztam de azt írja nincs a kártyámon még semmi.

2019. máj. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kaptál róla SMS-t?
2019. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mert más a telefon számom, de beléptem a fiókomba és ott van az összeg. Csak a kártyámról nem lehet még levenni
2019. máj. 2. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Este nem utalnak. Mondjuk a bank nyitása előtt olyan 10-20 perccel jóváírják a "kártyádra" is.
2019. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja úgy értem más utalt át nekem pénzt. De akkor gondolom holnap reggelre le lehet venni. Mert nekem azt mondta valaki, hogy 14 órától lehet csak pénzt levenni, de szerintem ez baromság vagy en nem tudom :D
2019. máj. 2. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Bankkártyák között amúgy van 7*24 órás átutalás.

Ha sima utalásról van szó, itt van a fizetési műveletek teljesítési rendje:


[link]

2019. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!