Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy miért vettek le pénzt a számlámról?

Figyelt kérdés

A a legutolsó, San Francisco-i nem tudom mi minden hónapban levesz különböző összegeket a számláról. Hol tudnám ezt letiltani vagy valami?

[link]



2019. máj. 21. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rossz link
2019. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rákattintottam és megjelenítette a képet.
2019. máj. 21. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj kapcsolatba a bankoddal.
2019. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Netbankon keresztül nem lehetne letiltani mondjuk?
2019. máj. 21. 12:49
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

Előfizettél egy szolgáltatásra. Első lépésként érdemes lenne esetleg a szolgáltatás oldalán megtenni a lemondást. Mivel nem egy tolvaj oldalról van szó, még az is lehet, hogy sikerül. A Scribd egyébként egy e-könyvtár. Mivel ez egy kártyás vásárlás, a netbankon nem tudod lemondani, nincs olyan lehetőség, hogy csak egy adott szolgáltatót tiltasz le. A kártyát letilthatod és kérhetsz újat, mivel az új adatait már nem tudja a szolgáltató, így nem fog tudni levonni. Viszont ettől még keletkezik fizetési kötelezettséged, amit esetleg megpróbálhatnak behajtani (nem biztos, hogy fogják, de ki tudja - éppen ezért a legjobb megoldás az előbbi).


Ha viszont te 1000% biztos vagy abban, hogy még csak az ingyenes 30 nap miatt sem regisztráltál, akkor mindenképp vedd fel velük a kapcsolatot, hogy ellopták a kártyaadataidat, tiltsd le a kártyát és kérj újat, és gondold át, hogy hogyan nyúlhatták le a kártyaadatokat.

2019. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számlatörténet?
2019. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezen a Scribd oldalon felfüggesztettem a tagságomat, remélem így már nem fog leszedni pénzt.
2019. máj. 22. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!