Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok névtelenul utalni...

Hogy tudok névtelenul utalni (adományozás céljából)?

Figyelt kérdés
Nagyobb összeget utalnék egy alapítványnak, viszont nem akarom hogy az alapítvány lássa hogy én voltam. Hogy oldható ez meg?
2019. máj. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy.
2019. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Nekem kisebb összeget is utalhatsz, és legalább jó helyre jönne a pénz. Hogy hogyan marad a kiléted láthatatlan, azt nem tudom, kérdezd meg a bankban.
2019. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Western Union, Paypal, ilyesmik.
2019. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy - pénzmosás elleni törvény. A Western Union is kér nevet.
2019. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Valóban sehogy.

Viszont én egyszer megkérdeztem a bankban, hogy ilyenkor elmegy a nevem, címem, adataim? Mert nem szeretnék köszönő levelet, év elején naptárt kapni, ezek mind pénzbe kerülnek, az adomány pénzéből... A lényeg, már nem is tudom, hogy mit mondott rá, de menj be Te is a bankba, kérdezd meg, aztán majd mond vmit. Ha utalni akarsz, akkor ne ezért ne utalj! Legfeljebb a közlemény rovatba írasd bele, hogy nem járulsz hozzá, hogy kapcsolatba lépjenek veled. Majd az ügyintéző fogja tudni.

2019. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Utalasnal a nevedet fogjak latni es a szamlaszamot, amirol jott a penz. Se a cimed, se az emailed, tehat nem fogjak tudni, hogy ki vagy. Szamlaszam alapjan a bank a rendorsegnek meg a navnak adhatja ki az adataidat kb.


Ha nem irod be a kozlemenybe kulon a mail cimedet, akkor nem fognak tudni neked koszonolevelet irni meg semmit.

2019. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!