Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A fiamnak majd szeretnék adni...

A fiamnak majd szeretnék adni pénzt lakásvásárlásra, amit hosszú évek alatt gyűjtögettem össze,1 milliót. Érdemes takarékbetétkönyvbe tenni? OTP, vagy posta, vagy takarékszövetkezetibe?

Figyelt kérdés
Esetleg gépkocsi nyereménybetétkönyvbe? Ott mennyi az esély,hogy kihúznak?Tapasztalatokat,véleményeket várok.
2010. júl. 8. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Páromnak van gépkocsi nyereménykönyve, kb. 20-25 éve kapta. Még nem húzták ki :-(

A kérdés, hogy mikor kell majd a fiadnak a pénz. Mindenképpen a olyanba érdemes tenni, amihez hozzá tudtok nyúlni, amikor kell, kamatveszteség nélkül.

2010. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hány év múlva kell a pénz? tedd be lakástakarékpénztárba! arra van kamat + állami kamattámogatás is és így legalább biztos hogy lakásra fogja költeni... én még nem hallotam senkitől, hogy kihúzták volna a nyereménykönyvét... akkor inkább lotózz havi 600 Ft-ért!
2010. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még 20 éves...Milyen lakástakarékpénztárba gondoltad,Fundamenta?Az valóban fontos lenne ,hogy csak lakásra költse, mert kocsit is igen szeretne...:)
2010. júl. 8. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Sok mindentől függ hogy melyik melyik a legjobb megoldás neked ha gondolod írj privit és szívesen válaszolok

2010. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!